Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

15 - latek za kierownicą

Data publikacji 22.09.2008

Policjanci z Międzyrzeca Podlaskiego zatrzymali 15-letniego chłopca, który w towarzystwie pijanej matki prowadził samochód osobowy. W pojeździe jechał również nietrzeźwy właściciel pojazdu. O zachowaniu nieodpowiedzialnej kobiety funkcjonariusze powiadomią sąd rodzinny i nieletnich. Mężczyzna za swój czyn odpowie przed sądem grodzkim.

Dzisiaj, parę minut po północy w Międzyrzecu Podlaskim na ul. Partyzantów policjanci zatrzymali jadący w kierunku centrum samochód osobowy vw passat. Kierującym pojazdem okazał się 15-letni Mateusz. Chłopiec był trzeźwy, ale siedząca obok niego matka oraz właściciel pojazdu byli pod silnym wpływem alkoholu. 33-letnia Bernadetta M. miała 1.10 promila, a o rok od niej starszy Krzysztof K. nieco ponad 2 promile w organizmie. Dorośli nie potrafili logicznie wyjaśnić, dlaczego dopuścili chłopca do kierowania pojazdem.


Policjanci o nieodpowiedzialnym zachowaniu kobiety powiadomią sd rodzinny. Właściciel pojazdu, za dopuszczenie do kierowania samochodem osoby nie mającej uprawnień odpowie przed sądem grodzkim. Grozi mu wysoka grzywna.

Powrót na górę strony