Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani z narkotykami

Data publikacji 22.09.2008

96 tabletek ekstazy, niewielką ilość marihuany i amfetaminy zabezpieczyli policjanci z Kamieńska. Zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy z narkotykami wybierali się do miejscowej dyskoteki. Również policjanci z Wrocławia zabezpieczyli narkotyki. Zatrzymali po krótkim pościgu 18-latka, który miał przy sobie 50 porcji marihuany.

20 września br. w godzinach wieczornych policjanci z komisariatu Policji w Kamieńsku w wyniku działań operacyjnych zatrzymali dwóch mężczyzn posiadających przy sobie narkotyki. Zatrzymani to mieszkańcy powiatu piotrkowskiego, w wieku 20 i 22 lat. Do Kamieńska przyjechali z zamiarem wybranie się do miejscowej dyskoteki.

Policjanci w wyniku przeszukania samochodu w jego środku w paczce po papierosach znaleźli 96 tabletek ekstazy, oraz niewielką ilość marihuany. Ponadto w mieszkaniu jednego z nich zabezpieczono niewielkie ilości amfetaminy.

Obydwaj mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. W dniu dzisiejszym staną przed sądem, który zadecyduje o zastosowaniu tymczasowego aresztowania.

Funkcjonariusze z wrocławskiego oddziału prewencji, po krótkim pościgu, zatrzymali na terenie Świdnicy 18-latka, podejrzanego o posiadanie narkotyków. Przed zatrzymaniem, uwagę patrolujących miasto policjantów zwróciło nietypowe zachowanie młodego człowieka, który na ich widok zaczął okazywać wyraźne zdenerwowanie, po czym w pewnym momencie zerwał się do biegu, uciekając z przystanku.

Po zatrzymaniu funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli przy 18-latku ponad 50 porcji marihuany. Za posiadanie narkotyków grozi odpowiedzialność karna w postaci pozbawienia wolności nawet do 3 lat.
 

  • Zatrzymany przez policjantów z Kamieńska
  • Narkotyki zabezpieczone przez policjantów z Kamieńska
Powrót na górę strony
Polska Policja