Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zaprosił do domu i groził nożem

Data publikacji 24.09.2008

Policjanci z Dębicy ustalili i zatrzymali 31-latka, który zwabił do mieszkania i okradł bezdomnego, którego spotkał w rejonie dworca kolejowego. Odzyskano większość skradzionych rzeczy.

Do zdarzenia doszło w niedzielę. Mieszkaniec powiatu dębickiego zaprosił do swojego mieszkania 32-letniego bezdomnego człowieka, którego spotkał w rejonie dworca kolejowego. Kiedy po pewnym czasie zaproszony chciał wyjść, właściciel przyłożył mu nóż do gardła, stwierdzając, że ma pozostać w mieszkaniu. Napadniętemu udało się jednak wykorzystać chwilę nieuwagi napastnika i uciec. W mieszkaniu pozostawił swoje rzeczy - kurtkę i dwa plecaki.

Mężczyzna powiadomił policjantów, ale nie był w stanie wskazać mieszkania ani danych napastnika. Jak się okazało sprawca przedstawił mu się podając fałszywe imię.

Policjanci pracujący nad wyjaśnieniem okoliczności tego zdarzenia szybko ustalili mieszkanie i samego napastnika. 31-latek został zatrzymany następnego dnia. Funkcjonariusze odzyskali większość skradzionych przez niego rzeczy.

Powrót na górę strony