Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Te papierosy nie trafią na rynek

Data publikacji 24.09.2008

Kilka miesięcy temu policjanci z Bielan zatrzymali obywatela Armenii, który sprzedawał papierosy pochodzące z przemytu. Wczoraj ten sam mężczyzna wpadł w ręce kryminalnych po bramą bazaru Wolumen. Funkcjonariusze zabezpieczyli prawie 200 paczek papierosów, które nie posiadały polskich znaków akcyzy. 32-letni Armen M. odpowie za wprowadzania do obrotu papierosów bez polskiej akcyzy.

Kryminalni z Bielan dowiedzieli się, że na bazarze Wolumen młody mężczyzna handluje papierosami bez polskich znaków akcyzowych. Policjanci postanowili bliżej przyjrzeć się temu handlarzowi. W pewnym momencie ich uwagę zwrócił mężczyzna, który był już wcześniej zatrzymywany w związku ze sprzedażą papierosów i alkoholu bez polskich znaków 32-latek miał w ręku czarną reklamówkę, z której wyjmował papierosy bez akcyzy.

Funkcjonariusze od razu przystąpili do działania. Armen M. został zatrzymany. Zabezpieczono prawie 200 paczek papierosów różnych marek. 32-letni Armen M. został przewieziony do bielańskiej komendy. Sprzedawca odpowie za wprowadzania do obrotu papierosów bez polskiej akcyzy oraz uwidocznionej na opakowaniach, wymaganej ustawą, informacji o następstwach używania tytoniu i o zawartości substancji szkodliwych.
 

Powrót na górę strony