Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Bo był niegrzeczny

Data publikacji 24.09.2008

Policjanci z Brwinowa zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który gumowym wężem bił swojego psa. Zwierzę zostało przewiezione do pomieszczeń dla psów służbowych Policji. Zostanie przebadane przez lekarza weterynarii. Zaś Jacek A. stanie przed prokuratorem, od którego najprawdopodobniej usłyszy zarzut znęcania się nad zwierzęciem. Grozi mu za to do 1 roku pozbawienia wolności.

We wtorkowe popołudnie policjanci z Brwinowa zostali wezwani do interwencji na jedną z posesji. Z informacji wynikało, że mieszkający tam mężczyzna znęca się nad swoim psem. Po przybyciu na miejsce i zapoznaniu z nagraniem filmowym funkcjonariusze potwierdzili zajście.

32-letni Jacek A. oświadczył policjantom, że po powrocie do domu stwierdził, że zwierze zachowywało się w sposób niewłaściwy i postanowił je ukarać. Wziął gumową rurkę i uderzył psa. Funkcjonariusze nie stwierdzili żadnych widocznych obrażeń, ani zaniedbań. Zwierzę zostało przewiezione do pomieszczeń dla psów służbowych Policji. Zostanie przebadane przez lekarza weterynarii.

Jacka A. zatrzymano i osadzono w pomieszczeniach policyjnych. Zostanie doprowadzony do prokuratury, gdzie najprawdopodobniej usłyszy zarzut znęcania się nad zwierzęciem. Grozi mu do 1 roku pozbawienia wolności.

Film Bo był niegrzeczny


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Bo był niegrzeczny (format flv - rozmiar 1.37 MB)

Powrót na górę strony