Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dilerzy za kratkami

Data publikacji 25.09.2008

Policjanci z Katowic zatrzymali dwóch narkotykowych dilerów w wieku 25 i 31-lat. Funkcjonariusze zabezpieczyli 300 działek amfetaminy. W związku z prowadzonym śledztwem przeciwko szajce handlarzy narkotyków z Szopienic planowane są kolejne zatrzymania.

Policjanci od dłuższego czasu prowadzą śledztwo przeciwko handlarzom narkotyków z Szopienic. W ich ręce wpadli dwaj dilerzy. Jak ustalili funkcjonariusze, pierwszy z zatrzymanych mężczyzn handlował narkotykami w katowickiej dzielnicy Ligota. Stróże prawa w trakcie przeszukania jego mieszkania znaleźli 300 działek amfetaminy i akcesoria do porcjowania środków odurzających. Drugi zatrzymany to mieszkaniec dzielnicy Szopienice, podejrzewany o sprzedaż ok. 1500 działek amfetaminy i 30 tabletek ekstazy.

Podczas poprzednich akcji związanych z tą sprawą katowiccy policjanci zatrzymali już 14 narkotykowych dilerów. Wszyscy podejrzani są o handel środkami odurzającymi w Szopienicach, Giszowcu i Nikiszowcu. Grozi im 10 lat więzienia. Śledztwo prowadzone jest w dalszym ciągu. Policja planuje są kolejne zatrzymania.
 

Powrót na górę strony