Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Popili i "walczyli"

Data publikacji 26.09.2008

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych 15-latków. Jeden z nich miał dwa promile alkoholu w organizmie. Nietrzeźwi, młodzi ludzie poprzewracali i kopali kubły na śmieci, a następnie "zabrali" się za wiatę przystankową.

Wieczorem dyżurny KMP w Jeleniej Górze otrzymał telefoniczną informację, że w centrum miasta dwóch młodych mężczyzn głośno się zachowuje, przewraca i kopie kubły na śmieci. W momencie kiedy policjanci przyjechali na miejsce młodzieńcy "walczyli" już z wiatą przystankową. Dwaj 15-latkowie zostali zatrzymani. Jak się okazało, obaj nieletni byli nietrzeźwi. Jeden z nich miał dwa promile alkoholu w organizmie. Trzeźwiejszy został odwieziony przez policjantów do domu i przekazany pod opiekę rodziców. Natomiast drugi został zatrzymany do wytrzeźwienia, wobec braku możliwości przekazania pod opiekę rodzinie.

Obecnie jeleniogórscy policjanci ustalają, czy nietrzeźwi młodzieńcy spowodowali swoim zachowaniem straty materialne w mieście oraz w jakich okolicznościach weszli w posiadanie alkoholu.

Powrót na górę strony