Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymali nietrzeźwego technika radiologii

Data publikacji 26.09.2008

Szczycieńscy policjanci zatrzymali 45-letniego technika radiologii, który pod wpływem alkoholu wykonywał zdjęcia rentgenowskie. Jeżeli okaże się, że mężczyzna swoim zachowaniem mógł narazić pacjentów na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu to może mu grozić nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Oficer dyżurny szczycieńskiej Policji otrzymał informację o tym, że w jednej z przychodni technik radiologii, najprawdopodobniej jest pod wpływem alkoholu. Natychmiast na miejsce pojechali policjanci. Informacja potwierdziła się. Okazało się, że 45-letni Krzysztof S. który wykonywał zdjęcia rentgenowskie był pijany. Mieszkaniec Olsztyna miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Mężczyzna został zatrzymany. Gdy wytrzeźwieje zostanie przesłuchany. Jeżeli okaże się, że mężczyzna swoim zachowaniem mógł narazić pacjentów na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu to może mu grozić nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia.

Powrót na górę strony