Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ranił nożem kolegę

Data publikacji 28.09.2008

Włoszczowscy kryminalni wyjaśniają okoliczności ranienia nożem 34-letniego mężczyzny, którego prawdopodobnie ugodził 17-letni znajomy. Ranny mężczyzna w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala, gdzie została mu udzielona pomoc medyczna. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratury szczegółowo ustalają okoliczności całego zajścia.

Do całego zdarzenia doszło późnym popołudniem w piątek na jednej z włoszczowskich posesji. Z pierwszych ustaleń policjantów wynika, że w trakcie kłótni, jaka wybuchła między mężczyznami, 17-latek wyciągnął z kieszeni nóż a następnie dwukrotnie ugodził nim swojego 34-letniego znajomego. Sprawca, kiedy tylko zorientował się co zrobił, uciekł z miejsca zdarzenia.

Pokrzywdzony mężczyzna w ciężkim stanie został odwieziony do szpitala, gdzie udzielona została mu pomoc medyczna. Według lekarzy jego stan jest ciężki, ale stabilny.

Trzy godziny po całym zajściu włoszczowscy kryminalni zatrzymali ukrywającego się w jednym z mieszkań 17-latka. W chwili zatrzymania młody mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Dzisiaj mężczyzna będzie doprowadzany do prokuratury. Może grozić mu od 8 do nawet 25 lat pozbawienia wolności.
 

Powrót na górę strony