Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijany strzelił z wiatrówki do kolegi

Data publikacji 28.09.2008

Policjanci w Bełchatowie zatrzymali 53-latka, który pokłócił się ze swoim kolegą i strzelił do niego z wiatrówki. Ranił mężczyznę w nogę. Pokrzywdzony trafił do szpitala, a strzelec do policyjnego aresztu. Miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu odpowie na pytania śledczych.

27 września około 14.20 na terenie gminy Kleszczów mężczyzna pokłócił się z sąsiadem i strzelił do niego z wiatrówki. O całym zdarzeniu natychmiast powiadomiono Policję. Przybyli na miejsce funkcjonariusze ustalili, że  że 53-letni mężczyzna pokłócił się ze swoim 62-letnim sąsiadem o wykonanie pracy dorywczej na jego posesji. Następnie 53-latek oddal kilka strzałów z wiatrówki w kierunku 62-latka i trafił go w prawą nogę.

Pokrzywdzony, po zaopatrzeniu medycznym zgłosił ten fakt Policji. Mundurowi zatrzymali 53-letniego mieszkańca gminy Kleszczów i zabezpieczyli wiatrówkę. Mężczyzna został poddany badaniu na stan trzeźwości – miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. 53-latek trafił do policyjnego aresztu, a po wytrzeźwieniu odpowie na pytania śledczych.

Powrót na górę strony