Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pobili bez powodu i teraz posiedzą

Data publikacji 28.09.2008

Buscy policjanci zatrzymali trzech młodych mężczyzn w wieku od 18 do 21 lat, którzy bez żadnego powodu zaczepili, a później pobili 22-letniego ochroniarza jednej z firm. Za ten czyn może grozić im nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Do całego zdarzenia doszło tuż przed północą na schodach prowadzących do jednego z pubów mieszczących się w Busku Zdroju. Do wychodzącego z lokalu ochroniarza jednej z okolicznych firm, który przyszedł sobie kupić coś do zjedzenia, podeszło trzech młodych mężczyzn. 22-latek nie reagował, a chuliganie ewidentnie szukali zaczepki. Bez żadnego powodu mężczyźni zaczęli bić i kopać po całym ciele swoją przypadkową ofiarę.

Na miejsce wezwano Policję, którzy szybko ustalili sprawców całego zajścia i na jednej z ulic miasta zatrzymali całą trójkę.

Jak wynika z pierwszych ustaleń policjantów agresorzy prawdopodobnie szukali wyłącznie zaczepki i to właśnie dlatego wszczęli awanturę z 22-latkiem. Teraz butnych młodzieńców czeka spotkanie z prokuratorem. Za to, co zrobili, może im grozić nawet do 3 lat pozbawienia wolności.
 

Powrót na górę strony