Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany 7 listami gończymi zatrzymany

Data publikacji 29.09.2008

Policjanci z sokołowskiej sekcji kryminalnej zatrzymali przestępcę poszukiwanego od 7 lat. Ścigany był 7 listami gończymi głównie za oszustwa. Przez ten czas ukrywał się przed Policją. W obawie przed zdemaskowaniem nigdzie nie pracował, nie korzystał ze środków komunikacji miejskiej. Na nic jednak zdała się ta ostrożność. Kryminalni wytropili go, gdy przyjechał do swojego mieszkania w Sokołowie Podlaskim.

41-letni mieszkaniec Sokołowa Podlaskiego poszukiwany był od 2001 roku. Prokuratury i sądy z terenu całego kraju wydały za nim 7 listów gończych oraz 4 nakazy doprowadzenia do zakładów karnych.

Przez cały czas policjanci próbowali znaleźć miejsce, gdzie poszukiwany przebywa. Spływały jednak tylko informacje o kolejnych przestępstwach, których dokonywał na terenie kraju.

W ostatnich tygodniach policjanci zaczęli poszukiwanemu "deptać po piętach". Ustalono, że może przyjechać do swojego mieszkania w Sokołowie Podlaskim. Tak też się stało. W sobotę, kompletnie zaskoczony wizytą policjantów mężczyzna otworzył drzwi mieszkania. Mężczyzna został zatrzymany.

Jak się okazało, na nic zdała się tak daleko posunięta ostrożność. Poszukiwany trafił już do aresztu, gdzie spędzi najbliższe miesiące.

Powrót na górę strony