Zatrzymani za zabójstwa - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani za zabójstwa

Data publikacji 01.10.2008

Policjanci zatrzymali 70-letniego mieszkańca gm. Kraśnik, który ugodził nożem swojego 48-letniego pasierba. Mężczyzna na skutek odniesionych obrażeń zmarł. Pijany sprawca trzeźwieje w policyjnym areszcie. Funkcjonariusze ze Świecka zatrzymali natomiast dwie osoby do sprawy ugodzenia nożem 30-letniego mężczyzny.

O zdarzeniu w miejscowości Stróża dyżurny kraśnickiej komendy został poinformowany przed godz. 21.00 przez dyspozytora pogotowia ratunkowego. Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia natychmiast pojechali na miejsce zdarzenia.

Jak ustalili, w domu odbywała się wczoraj alkoholowa impreza, podczas której pomiędzy 70-latkiem a jego 48-letnim pasierbem wywiązała się kłótnia. 70-latek chwycił za nóż i dwukrotnie ugodził 48-latka w klatkę piersiową. Mężczyzna na skutek odniesionych obrażeń zmarł. Policjanci zatrzymali sprawcę zabójstwa. Mężczyzna był nietrzeźwy, miał 1, 3 promila alkoholu w organizmie. Zbigniew M. trafił do policyjnego aresztu. Dziś będzie przesłuchiwany. Za zabójstwo grozi mu dożywocie.

Wczoraj po południu dyspozytor oddziału ratunkowego świeckiego szpitala powiadomił dyżurnego komendy powiatowej o zgonie 30-letniego mężczyzny. Ranny miał ranę kłutą klatki piersiowej. Na miejscu zdarzenia przez kilka godzin pracowali policjanci z sekcji kryminalnej i technicy kryminalistyki. Do powyższej sprawy policjanci zatrzymali 28-letnią konkubinę denata i jego 33-letniego brata. Obydwoje byli nietrzeźwi. Mieli ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Dziś będą przesłuchiwani.

Powrót na górę strony
Polska Policja