Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Agresywny sąsiad zatrzymany

Data publikacji 29.10.2008

Agresywny sąsiad został zatrzymany przez bielańskich policjantów w mieszkaniu przy ulicy Klaudyny. Pomimo próśb, pijany i agresywny Arkadiusz Ż. nie chciał opuścić mieszkania sąsiadów. 20-letnia lokatorka obawiając się spełnienia gróźb, które kierował pod jej adresem 43-latek, wezwała na pomoc funkcjonariuszy. Mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Dochodziła godzina druga w nocy, gdy do domu przy ulicy Klaudyny wróciła 20-letnia kobieta. W mieszkaniu zastała trwającą w najlepsze libację alkoholową. Jej rodzice oraz sąsiad byli pod znacznym wpływem alkoholu i bardzo głośno się zachowywali. Młoda kobieta poprosiła znajomego o opuszczenie lokalu. Sąsiad wpadł wtedy w szał. Zaczął wyzywać dziewczynę, groził jej pozbawieniem życia, składał dwuznaczne propozycje, stawał się coraz bardziej agresywny. Wystraszona 20-latka zagroziła, że jeżeli nie wyjdzie z mieszkania wezwie policję. To tylko jeszcze bardziej rozwścieczyło sąsiada. Dziewczyna widząc, że rodzice zupełnie nie reagują, zdecydowała się w końcu wezwać na pomoc policjantów.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze zatrzymali agresywnego sąsiada i przewieźli na komendę. Tam został poddany badaniu trzeźwości. Okazało się, że 43-latek we krwi miał 2,1 promila alkoholu. Mężczyznę przewieziono do izby wytrzeźwień, a potem do policyjnego aresztu. Dochodzeniowcy przedstawili Arkadiuszowi Ż. zarzut kierowania gróźb karalnych pod adresem 20-latki. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony