49 uczestników bójki zatrzymanych - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

49 uczestników bójki zatrzymanych

Data publikacji 31.10.2008

49 obcokrajowców zatrzymali wczoraj stołeczni policjanci po tym, jak doszło między cudzoziemcami do bójki przy Placu Czerwca 1976 r. w Ursusie. Wśród zatrzymanych są obywatele Chin, Uzbekistanu, Tadżykistanu i Ukrainy. 13 osób trafiło do szpitala, dwie z nich pozostały w placówce, 11 po opatrzeniu wyszło ze szpitala. Pozostali zostali przewiezieni do komendy rejonowej. Dziś zostaną przesłuchani w obecności tłumacza.

Do bójki doszło wczoraj wieczorem około 18.00 przy Placu Czerwca 1976 r. w Ursusie. Na miejsce wezwani zostali funkcjonariusze Policji i straży miejskiej. Wszystko wskazuje na to, że do nieporozumienia między obywatelami Chin, Uzbekistanu, Tadżykistanu i Ukrainy doszło w autobusie, którym wracali z pracy na budowach w Markach i Tarchominie do hotelu w Ursusie.

Policjanci zmuszeni byli interweniować. 49 uczestników bójki zatrzymano. 13 osób wymagało pomocy medycznej i ci cudzoziemcy trafili do szpitala. 11 z nich po opatrzeniu opuściło placówkę medyczną, dwóch jest nadal hospitalizowanych. Pozostali zostali przewiezieni do komendy rejonowej Policji na Ochocie.

Dziś zatrzymani zostaną przesłuchani w obecności tłumacza przysięgłego.

Ładowanie odtwarzacza...
Powrót na górę strony
Polska Policja