Wracał z cmenatrza po alkoholu - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wracał z cmenatrza po alkoholu

Data publikacji 01.11.2008

Buscy policjanci zatrzymali po krótkim pościgu kierującego fiatem 126p , który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. 41- letni mieszkaniec gminy Wiślica był nietrzeźwy. Miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Z pierwszych ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna wracał z rodziną z pobliskiego cmentarza.

Buscy policjanci patrolujący drogę dojazdową do cmentarza w Strożyskach gm. Wiślica postanowili około godziny 9.35 zatrzymać do kontroli drogowej fiata 126 p. Kierujący tym samochodem nie zatrzymał się i ruszył w kierunku pobliskiej miejscowości. Policjanci po krótkim pościgu zatrzymali go w momencie jak wjechał na teren swojej posesji. Okazało się, że 41– letni kierowca małego fiata był nietrzeźwy. Miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

Oprócz niego w samochodzie była jego żona i dwoje pasażerów z nim spokrewnionych. Wstępnie wynika, że wszyscy wracali z pobliskiego cmentarza. Teraz mężczyznę czeka spotkanie z prokuratorem. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie może mu grozić nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony
Polska Policja