Para z Tomaszowa odpowie za rozbój - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Para z Tomaszowa odpowie za rozbój

Data publikacji 02.11.2008

Policjanci zatrzymali kobietę i mężczyznę, którzy napadli i pobili 46-latka. Ofierze napaści zosta skradziony telefon komórkowy. Teraz zatrzymani odpowiadać będą za rozbój, za co może im grozić do 12 lat więzienia.

Policjanci zostali powiadomieni o rozboju, którego ofiarą padł 46-letni mieszkaniec Tomaszowa Mazowieckiego. Do zdarzenia doszło tuż po 18 w rejonie skrzyżowania ulicy Nowy Port z Jodłową. 46-letni mężczyzna został uderzony w tył głowy przez napastników. Gdy upadł - sprawcy – kobieta i mężczyzna skopali go, a następnie zrabowali telefon komórkowy marki Samsung.


Natychmiast rozpoczęto poszukiwania napastników. Poszukiwania na własną rękę prowadził również poszkodowany wraz z zięciem. 49-latek zauważył rabusiów i wskazał ich nadjeżdżającemu patrolowi policji. Mundurowi zatrzymali dwoje mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego – 30-letnią kobietę i jej 24-letniego kompana. Oboje byli pijani. Para trafiła do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu zostaną przedstawione im zarzuty rozboju, a śledczy zamierzają wnioskować o ich tymczasowe aresztowanie.

30-letnia kobieta i 24-letni mężczyzna są dobrze znani tomaszowskiej policji. W przeszłości byli już wielokrotnie karani.

Powrót na górę strony
Polska Policja