Zwyrodnialcy zatrzymani - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zwyrodnialcy zatrzymani

Data publikacji 03.11.2008

Policjanci zatrzymali dwóch młodych mieszkańców powiatu lubartowskiego, którzy pozbawili wolności, a następnie pobili i doprowadzili do innej czynności seksualnej swojego znajomego. Oprawcy kazali mężczyźnie m.in. nago biec przed samochodem, a gdy ten się przewracał, najeżdżali na niego kołami auta. Mężczyznom grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem w miejscowości Abramów. Policjanci ustalili, że dwaj młodzi mieszkańcy gm. Abramów w wieku 20 i 21 lat w samochodzie spożywali alkohol. Razem z nimi w aucie przebywał ich starszy o kilka lat znajomy. W pewnym momencie mężczyźni rzucili się na kolegę z pięściami bijąc po całym ciele. Następnie grożąc użyciem noża i pobiciem butelką kazali mu zdjąć ubranie. Oprawcy kazali swej ofierze wysiąść z samochodu i obnażać się przed nimi w świetle reflektorów auta. Jeden z nich całe zdarzenie utrwalał telefonem komórkowym. Sprawcy nakazali biec mężczyźnie nago przed jadącym samochodem, a kiedy ten przewracał się, był najeżdżany kołami aut.

O całym zdarzeniu policjanci zostali powiadomieni następnego dnia. Tego samego dnia funkcjonariusze zatrzymali 20-latka i jego 21-letniego kolegę – mieszkańców gm. Abramów. Obaj trafili do policyjnego aresztu. Dzisiaj zostali tymczasowo aresztowani na trzy miesiące.

Za doprowadzenie przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem innej osoby do obcowania płciowego grozi kara pozbawienia wolności nawet do 12 lat.

Powrót na górę strony
Polska Policja