Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nietrzeźwy 16-latek spowodował kolizję

Data publikacji 05.11.2008

Dwa rozbite samochody, zablokowana droga i wizyta w szpitalu. To efekt wieczornej przejażdżki pijanego 16-latka z Płocka. Chłopak jest dobrze znany policjantom. Teraz po raz kolejny odpowiadał będzie przed sądem dla nieletnich.

Do zdarzenia doszło wczoraj na rondzie Wojska Polskiego w Płocku. 16-letni chłopak jechał samochodem renault, który wziął od swojej matki. Dojeżdżając do ronda nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy fiata stilo i doprowadził do zderzenia. Na szczęście kierowca uderzonego pojazdu nie odniósł żadnych obrażeń, natomiast nastolatek rozciął sobie skórę na czole i został zabrany do szpitala. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, zbadali chłopaka alkomatem, który wskazał blisko 1,7 promila.

Okazało się, że chłopak nie ma prawa jazdy. Jest dobrze znany płockiej policji. Od dwóch lat objęty był nadzorem przez zespół do spraw nieletnich. Pomimo tego chłopak nadal sprawiał kłopoty wychowawcze. Nadużywał alkoholu, brał udział w bójkach, a przede wszystkim nie chciał chodzić do szkoły. Teraz odpowie przed sądem dla nieletnich za jazdę po pijanemu i spowodowanie kolizji.

Film Nietrzeźwy 16-latek spowodował kolizję


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Nietrzeźwy 16-latek spowodował kolizję (format flv - rozmiar 3.18 MB)

Powrót na górę strony
Polska Policja