Marihuana warta 6 tys. zł - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Marihuana warta 6 tys. zł

Data publikacji 07.11.2008

W jednej z podopolskich miejscowości kryminalni z KMP w Opolu zatrzymali do kontroli volkswagena golfa, w którym znaleźli 200 gram marihuany. 22–letni kierowca przyznał, że narkotyki są jego własnością. W jego mieszkaniu ujawniono kolejne 40 gram tego narkotyku. Dziś Jakub L. zostanie doprowadzony do prokuratury. Za czyn, którego się dopuścił grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

Policjanci otrzymali informację o volkswagenie golfie, w którym mogą być przewożone narkotyki. Funkcjonariusze natychmiast podjęli działania zmierzające do zatrzymania kierowcy poruszającego się tym samochodem. Kilka godzin później zatrzymali do kontroli pojazd, w którym znajdowało się trzech młodych mężczyzn.

 

Wcześniej uzyskane informacje potwierdziły się. Funkcjonariusze w golfie znaleźli reklamówkę, a w niej 200 gram marihuany. 22–letni kierowca samochodu oznajmił policjantom, że narkotyki są jego własnością. Jakub L. został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu.

 

Rano funkcjonariusze przeszukali mieszkanie podejrzewanego, w którym ujawnili kolejne 40 gram marihuany. Łącznie zabezpieczono 240 gram marihuany. Szacuje się, że jej wartość rynkowa może sięgać 6 tys. złotych.

 

Dziś Jakub L. stanie przed prokuratorem. Odpowie na zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Film Marihuana warta 6 tys. zł


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Marihuana warta 6 tys. zł (format flv - rozmiar 4.07 MB)

Powrót na górę strony
Polska Policja