Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci wyjaśniają okoliczności postrzelenia

Data publikacji 08.11.2008

Policjanci z komendy wojewódzkiej i miejskiej w Bydgoszczy wyjaśniają okoliczności postrzelenia w nogę 21-letniej bydgoszczanki.

O godzinie 02:20 dyspozytor pogotowia ratunkowego powiadomił dyżurnego komendy miejskiej w Bydgoszczy o udzieleniu pomocy kobiecie z raną postrzałową nogi. Młoda bydgoszczanka (lat 21) została zabrana do szpitala z parkingu jednego z bloków przy ul. Połczyńskiej. Jak ustalili policjanci pogotowie do rannej kobiety wezwał przypadkowy przechodzień, który zauważył ją leżąca w kałuży krwi między samochodami.

Podczas oględzin miejsca zdarzenia funkcjonariusze ujawnili broń palną typu Walter. Powołani do tej sprawy biegli z dziedziny balistyki określą, czy z tej broni kobieta mogła zostać postrzelona. Śledczy sprawdzą też, czy broń ta należała do poszkodowanej i czy miała ona na nią pozwolenie.

Przewieziona do szpitala bydgoszczanka była nietrzeźwa. Pobrano od niej krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie. Wszelkie okoliczności tego zdarzenia wyjaśnia grupa dochodzeniowo-śledcza w skład której wchodzą policjanci z komendy wojewódzkiej i miejskiej w Bydgoszczy.

Powrót na górę strony