Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nie spodobał mu się radiowóz

Data publikacji 10.11.2008

Policjanci zatrzymali 35-letniego mieszkańca Lublina, który zniszczył radiowóz zaparkowany przed komisariatem. Wandal uszkodził błotnik oraz kierunkowskaz. Był bardzo agresywny. Został zatrzymany w policyjnym areszcie. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Dzisiejszej nocy policjanci z Lublina zatrzymali mężczyznę, który zniszczył zaparkowany przed komisariatem radiowóz- fiat palio. Najprawdopodobniej kolor niebieski nie był jego ulubionym. Nie zauważył, że pojazd stoi przed samym wejściem do komisariatu.
 

Tuż po 3. funkcjonariusze, którzy pełnili nocny dyżur usłyszeli dziwne odgłosy dobiegające z zewnątrz. Gdy wyszli przed budynek zobaczyli mężczyznę, który kopie w radiowóz. Widok policjantów całkiem go zaskoczył. Próbował uciec, jednak policjanci byli szybsi. Funkcjonariusze stwierdzili, że mężczyzna uszkodził prawy błotnik i kierunkowskaz. Wandalem okazał się 35-letni Artur Z. mieszkaniec Lublina. Podczas zatrzymania był bardzo agresywny i próbował wyrwać się mundurowym. Wszystko wskazywało na to, że jest pijany. Nie poddał się badaniu więc policjanci pojechali z nim do szpitala, gdzie została pobrana krew do badań.
Artur Z. trafił do policyjnego aresztu. Dziś usłyszy zarzuty. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony
Polska Policja