Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani za przestępstwa narkotykowe

Data publikacji 10.11.2008

W ciągu ostatnich dni dolnośląscy policjanci zatrzymali dziewięć osób, które posiadały bądź handlowały narkotykami. Funkcjonariusze zabezpieczyli między innymi ponad 2000 porcji marihuany i 500 tabletek ekstazy. Za posiadanie grozi do 3 lat, za handel nawet do 10.

Kryminalni z Wrocławia zatrzymali 36-latka, u którego w mieszkaniu zabezpieczyli ponad 1500 porcji marihuany. Mężczyzna był już wcześniej notowany za przestępstwa narkotykowe.

Z kolei policjanci z Lwówka Śląskiego w mieszkaniu 19-latka znaleźli ponad 500 porcji marihuany i 90 tabletek ekstazy. Funkcjonariusze zabezpieczyli również elektroniczną wagę oraz puste woreczki do porcjowania.

Natomiast kłodzcy policjanci w trakcie ostatniego weekendu zatrzymali w sumie cztery osoby, przy których znaleźli kilka porcji marihuany i amfetaminy.

W Głogowie funkcjonariusze zatrzymali 27-latka, który miał kilka porcji marihuany i blisko 30 porcji amfetaminy.

W Oławie policjanci ujawnili przy 20-latku kilkanaście porcji marihuany. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna handlował narkotykami i udzielał ich innym osobom.

Również 20-letniego dealera zatrzymali policjanci zgorzeleccy. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli ponad 70 porcji metamfetaminy.

Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Jeżeli sprawca trudni się udzielaniem ich innym osobom, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, kara może wzrosnąć nawet do 10 lat.

Powrót na górę strony
Polska Policja