Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Czerpał korzyści z nierządu

Data publikacji 16.11.2008

Skierniewiccy kryminalni zatrzymali 60-letniego mieszkańca Skierniewic podejrzanego o stręczycielstwo i czerpanie korzyści majątkowych z prostytucji. Jak ustalili policjanci mężczyzna trudnił się nielegalnym procederem od 2006 roku. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Od kilku miesięcy policjanci na podstawie zgłoszenia 25-letniej mieszkanki Skierniewic prowadzili czynności dotyczące nakłaniania jej do prostytucji. Jak ustalili 60-letni mężczyzna, również mieszkający na stałe w Skierniewicach ułatwiał jej uprawianie tego procederu poprzez udostępnianie mieszkania oraz czerpał z tego tytułu korzyści majątkowe. 60-latek został zatrzymany.

W trakcie prowadzonego dochodzenia śledczy ustalili drugą pokrzywdzoną kobietę także 25-latkę ze Skierniewic. Jak się okazało mężczyzna "trudnił się stręczycielstwem" od początku 2006 roku. Zatrzymanemu 60-latkowi przedstawiono zarzuty, a Prokurator Rejonowy w Skierniewicach zastosował wobec niego dozór policyjny i poręczenie majątkowe w wysokości 15 tys. złotych. Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Powrót na górę strony
Polska Policja