Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Napastnicy w rękach Policji

Data publikacji 17.11.2008

Puławscy policjanci zatrzymali trzech sprawców pobicia. Napastnicy wciągnęli 60-letniego mężczyznę do klatki schodowej i dotkliwie go pobili. Zatrzymani to mężczyźni w wieku od 21 do 23 lat. Za pobicie grozi im kara do 3 lat więzienia.

Wczoraj około godziny 14:20 na ul. Skłodowskiej w Puławach do siedzącego na ławce 60-latka podeszło trzech młodych mężczyzn. Bez powodu zaczęli zaczepiać mężczyznę. Po chwili napastnicy siłą wciągnęli go do klatki schodowej jednego z pobliskich bloków i tam pobili do utraty przytomności.

Całe zdarzenie widziała jedna z kobiet, która powiadomiła policję i pogotowie ratunkowe. Dzięki pomocy kobiety i podanym przez nią dokładnym rysopisom policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawców. Po niespełna 30 minutach funkcjonariusze rozpoznali trzech mężczyzn, którzy na widok radiowozu rozbiegli się po osiedlu. Po pościgu wszystkich trzech zatrzymano. Byli to 23-letni Adam W., 22-letni Adam J. oraz 21-letni Michał U. – mieszkańcy Puław.

Jak się okazało wszyscy trzej byli nietrzeźwi. Trafili do policyjnego aresztu. Dziś usłyszą zarzuty. Za pobicie grozi im kara pozbawienia wolności do lat 3.
 

Powrót na górę strony
Polska Policja