Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pędził ferrari ponad 200 km/h

Data publikacji 20.11.2008

Policjanci ruchu drogowego z Goleniowa zatrzymali do kontroli drogowej 38-letniego mężczyznę, który na krajowej trójce jechał wypożyczonym ferrari ponad 200 km/h. Za popełnione wykroczenia został on ukarany mandatem karnym.

Policjanci z goleniowskiej drogówki, którzy pełnili służbę na krajowej trójce zostali w pewnym momencie wyprzedzeni przez pędzący z ogromną prędkością samochód marki Ferrari. Od razu ruszyli za kierującym tym samochodem, rejestrując jego niebiezpieczną jazdę wideorejestratorem.

Pomimo tego, że radiowóz wyposażony był w 256 konny silnik - krnąbrnego kierowcy nie było łatwo dogonić. Jednak po przejechaniu paru kilometrów kierowca został zatrzymany przez mundurowych.

Kierującym okazał się 38-letni Arkadiusz Z. Samochód, którym jechał wypożyczył w Niemczech. 38-latek jadąc samochodem łamał przepisy ruchu drogowego m.in. wyprzedzał na podwójnej ciągłej, na skrzyżowaniach, a przede wszystkim przekroczył dopuszczalna prędkość. W miejscu gdzie było ograniczenie do 90 km/h, jechał ponad 200 km/h.

Po zatrzymaniu mężczyzny do kontroli okazało się, że jest on obywatelem Stanów Zjednoczonych. Podczas rozmowy oświadczył, że w USA tak się jeździ.

Za popełnione wykroczenia został on ukarany mandatem karnym.

Film Pędził ferrari ponad 200 km/h


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Pędził ferrari ponad 200 km/h (format flv - rozmiar 3.02 MB)

Powrót na górę strony