Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Chciał sprzedać skradziony silnik

Data publikacji 21.11.2008

Policjanci z wydziału przestępczości gospodarczej komendy wojewódzkiej Policji w Szczecinie, mundurowi z komendy powiatowej Policji w Drawsku Pomorskim współpracując z zespołem międzynarodowym KWP w Szczecinie i z policjantami ze Szwecji zatrzymali 36-letniego mężczyznę, który na jednym z portali internetowych oferował do sprzedaży silnik do łodzi motorowej pochodzący z kradzieży na terenie Szwecji.

Policjanci z wydziału przestępczości gospodarczej wykonując czynności związane z oferowanym na jednym z portali internetowych do sprzedaży silnika do łodzi motorowej ustalili, że oferowany sprzęt pochodzi z kradzieży. Ustalenia osoby, która oferowała go w Internecie doprowadziły funkcjonariuszy do 36-letniego Jacka W., mieszkańca powiatu drawskiego. Mężczyzna został zatrzymany. Policjanci odzyskali też skradziony na terenie Szwecji silnik od łodzi motorowej wartości 30 tys.zł.

Jeszcze dziś mężczyzna usłyszy zarzuty najprawdopodobniej paserstwa i fałszowania dokumentów. Za te czyny grozi do 5 lat pozbawienia wolności.


 

Powrót na górę strony