Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci uratowali mężczyznę

Data publikacji 21.11.2008

Dzisiaj tuż po północy policjanci uratowali 28-letniego mężczyznę, który próbował popełnić samobójstwo. Funkcjonariusze pojawili się na przystanku dokładnie w momencie kiedy mężczyzna zeskoczył z ławki próbując się powiesić. Uratowano go i przewieziono do szpitala.

Dzisiejszej nocy kwadrans po północy, oficer dyżurny kościerskiej komendy otrzymał anonimową informację o tym, że jakiś mężczyzna próbuje popełnić samobójstwo, a na szyi ma już przywiązany sznur. Dzwoniący poinformował, że mężczyzna ten jest na jednym z przystanków autobusowych w gm. Nowa Karczma.

Na miejsce natychmiast wysłano policjantów. W tym samym momencie, kiedy radiowóz podjechał pod wskazany przystanek, policjanci zauważyli jak młody mężczyzna zeskoczył z ławki i zawisł na zawiązanym na szyi sznurze.

Policjanci szybko wysiedli z auta i podbiegli do mężczyzny. Natychmiast podjęli akcję ratowniczą odczepiając z jego szyi zaciśniętą pętlę. Powiadomili też pogotowie ratunkowe.

28-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego został przewieziony do szpitala. Policjanci ustalają okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.
 

Powrót na górę strony