Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

140 gram amfetaminy nie trafi na rynek

Data publikacji 21.11.2008

Szczecińscy policjanci zatrzymali trzy osoby za posiadanie znacznych ilości narkotyków, ponadto dwoje z nich handlowało nimi. W sumie policjanci zabezpieczyli ponad 140 gramów amfetaminy, elektroniczną wagę i telefon pochodzący z kradzieży. Dwóch z zatrzymanych już przebywa w areszcie, trzeci pozostaje pod dozorem policyjnym.

Policjanci z sekcji kryminalnej komendy miejskiej Policji w Szczecinie, wspólnie z policjantami ze Śródmieścia i Niebuszewa zatrzymali trzech mężczyzn, którzy posiadali znaczne ilości narkotyków. 30-letniego Daniela T., 29-letniego Marcina. i 18-letniego Mateusza P. zostali zatrzymani w centrum miasta. Przy mężczyznach kryminalni znaleźli narkotyki, w związku z tym doprowadzili ich do komisariatu Policji. Następnie mundurowi udali się, aby przeszukać mieszkania należące do zatrzymanych. W wyniku, których w jednym z mieszkań znaleźli ponad 140 gram narkotyków, wagę elektroniczną oraz telefon komórkowy pochodzący z kradzieży.

Cała zatrzymana trójka usłyszała już zarzuty. 30 i 29–latkowie usłyszeli zarzuty dotyczące posiadania znacznych ilości środków odurzających oraz udzielania ich w celu uzyskania korzyści majątkowych. Za te czyny grozi im do 8 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu zostali oni aresztowani na trzy miesiące. Trzeci z zatrzymanych usłyszał zarzut posiadania narkotyków grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności, on decyzją prokuratury pozostaje pod policyjnym dozorem.
 

Powrót na górę strony