Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Złodziej w areszcie

Data publikacji 21.11.2008

Wczoraj na wniosek policjantów i prokuratora, sąd w Toruniu aresztował na trzy miesiące 25-latka.Mężczyzna ten m.in. dotkliwie pobił 84-letnią kobietę i jej 80-letniego męża. Ponadto dokonał kilku rozbojów i kradzieży. Teraz grozi mu 12 lat więzienia.

Mężczyzna w środę (19.11) został zatrzymany przez policjantów sekcji kryminalnej komendy w Toruniu. Kryminalni ustalili, że w okresie od maja do listopada 2008 roku dokonał kilku rozbojów na terenie Torunia, w tym jednego w miejscowości Ciechocinek. W lipcu tego roku w Kamionkach skradł samochodu marki Peugeot, którym dojechał do Torunia, a następnie go porzucił. Ostatniego przestępstwa dokonał 17 listopada. Uderzając w drzwi jednego z mieszkań na bydgoskim przedmieściu sprowokował domowników do ich otwarcia. Następnie po wtargnięciu do mieszkania dotkliwie pobił 84- letnią kobietę i jej 80-letniego męża. Skradł aparat fotograficzny, dyktafon, zegarek i drobna kwotę pieniędzy.

Wczoraj na wniosek policjantów i prokuratora, sąd w Toruniu aresztował na trzy miesiące 25-latka. Teraz grozi mu od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

 

Powrót na górę strony