Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Gimnazjaliści odpowiedzą za kradzież opla

Data publikacji 22.11.2008

Policjanci z komisariatu Policji w Adamowie zatrzymali sprawców kradzieży opla omegi należącego do 40-letniego mieszkańca gm. Krzywda. Złodzieje skradli auto z garażu. Sprawcami okazali się dwaj miejscowi gimnazjaliści w wieku 14 i 16 lat. Młodzieńcami zajmie się teraz sąd rodzinny.

W piątek rano policjanci z komisariatu policji w Adamowie otrzymali informację o kradzieży opla omegi. Do kradzieży doszło w miejscowości Rozłąki. Pojazd został skradziony w nocy z czwartku na piątek z niezamkniętego garażu. 40-letni właściciel auta wycenił straty na około 9 tys. złotych. Policjanci przystąpili  do rutynowych czynności na miejscu zdarzenia.  Jednocześnie do działań  przystąpili łukowscy kryminalni.


Tego samego dnia wieczorem  policjanci ustalili sprawców kradzieży. Okazali się nimi dwaj uczniowie miejscowego gimnazjum w wieku 14 i 16 lat - mieszkańcy gm. Krzywda.   Funkcjonariusze odnaleźli skradzione auto.
Młodzieńcy po dowiezieniu do komisariatu w obecności rodziców zostali przesłuchani. Przyznali się do winy. Pojazd został przekazany właścicielowi.

Teraz nieletnimi złodziejami zajmie się sąd rodzinny.
 

Powrót na górę strony