Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijany, bez uprawnień uciekał poszukiwanym autem

Data publikacji 23.11.2008

Policjanci z Ostródy po pościgu zatrzymali 29–letniego Sebastiana K. Mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli, uciekał przed policjantami, a samochód prowadzony przez niego wypadł z drogi i przewrócił się do rowu. On sam był pijany a samochód, którym jechał był poszukiwany. Ostródzcy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Wszystko wydarzyło się w sobotę przed godziną 22:00 na drodze krajowej nr 16 niedaleko Ostródy. Tam pędzące BMW nie zatrzymało się do kontroli drogowej. Kolejna próba zatrzymania bmw w Ostródzie również się nie powiodła. Trwający pościg za uciekającym autem przeniósł się na krajową „siódemkę”, a następnie na drogę wojewódzką w kierunku Morąga. W końcu kierowca stracił panowanie i wypadł z jezdni samochód wpadł do rowu. Zarówno pasażerowie pojazdu, jak i kierujący doznali niegroźnych obrażeń ciała.
 
Jak się okazało kierowcą był 29-letni Sebastian K. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do prowadzenia pojazdów. Ponadto przeprowadzone na miejscu zdarzenia badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. W trakcie kontroli drogowej okazało się również, że pojazd, którym podróżował mężczyzna jest poszukiwany.

29-letni Sebastian K. trafił do policyjnego aresztu a samochód na policyjny parking. Teraz policjanci ustalają okoliczności zdarzenia.
 

Powrót na górę strony