Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

17-latek podejrzewany o zabójstwo

Data publikacji 24.11.2008

Wczoraj wieczorem w Bydgoszczy policjanci zatrzymali 17-latka podejrzewanego o zabójstwo 59-letniego mężczyzny. Chłopak razem z mężczyzną i jego konkubiną pili alkohol. Wywiązała się kłótnia i chłopak ranił nożem 59-latka. Przerażona konkubina wybiegła z mieszkania zamykając w nim sprawcę. Za zabójstwo grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

W niedzielny wieczór policjanci otrzymali zgłoszenie o awanturze, do której doszło w mieszkaniu przy ul. Ugory. Zdarzenie miało miejsce ok. godz. 20:00. Do mieszkania 61-letniej kobiety przyszedł 17-letni sąsiad, który podczas wspólnego spożywania alkoholu wdał się w kłótnię z 59-letnim konkubentem kobiety.

Podczas awantury 17-latek pobił mężczyznę i kilkakrotnie ranił nożem w okolice twarzy i głowy. W tym czasie przerażona właścicielka wybiegła z mieszkania zamykając w nim sprawcę. Kiedy policjanci przyjechali na miejsce w mieszkaniu zastali agresywnego sprawcę, który był pijany i miał około 3 promile alkoholu w organizmie oraz nieżyjącego konkubenta kobiety.

17-latka  zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie. Sprawca będzie najprawdopodobniej odpowiadał za zabójstwo, za co grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.
 

Powrót na górę strony
Polska Policja