Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadli z narkotykami i myśleli, że to żart

Data publikacji 24.11.2008

Policjanci z Dolnego Śląska zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 800 porcji marihuany i amfetaminy, wagi elektroniczne oraz woreczki do porcjowania narkotyków. Za posiadanie i rozprowadzenie znacznych ilości narkotyków grozi nawet do lat 10 więzienia.

Około godziny 20:00 policjanci z Wrocławia zatrzymali dwóch mężczyzn, w wieku 21 i 24 lat podejrzanych o posiadanie i rozprowadzanie środków odurzających. W ich samochodzie policjanci znaleźli ponad 650 porcji marihuany, wagę elektroniczną, woreczki strunowe do porcjowania narkotyków oraz pieniądze - kilkaset złotych. Mężczyźni byli kompletnie zaskoczeni i długo nie mogli uwierzyć, że mają do czynienia z policjantami - sądzili, że to żart.

Wczoraj około godziny 14:00 policjanci z Legnicy zatrzymali 34-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków odurzających. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli ponad 130 porcji amfetaminy oraz wagę elektroniczną. Narkotyki schowane były w lodówce.

Za posiadanie i rozprowadzenie znacznych ilości środków odurzających grozi odpowiedzialność karna pozbawienia wolności nawet do lat 10.
 

Powrót na górę strony
Polska Policja