Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejne narkotyki w zakładzie karnym

Data publikacji 26.11.2008

Kolejną partię narkotyków policjanci z Rawicza znaleźli na terenie zakładu karnego. Tym razem jest to 1000 tabletek, ponad 300 gram amfetaminy jak również igły i strzykawki. Towar ukryty był w pracowni introligatorskiej przy stanowisku, gdzie pracował skazany Rafał Sz. Dwa dni wcześniej w celi tego więźnia również znaleziono środki odurzające.

Policjanci z Rawicza, którzy zajmowali się sprawą narkotyków znalezionych w jednej z cel zakładu karnego, uzyskali informację o kolejnej partii towaru. Razem z pracownikami placówki sprawdzili tą informację. Tym razem "towar" znaleziono w pracowni introligatorskiej na terenie tzw. gospodarstwa pomocniczego. W tym obiekcie osadzeni wykonują różnego rodzaju prace. 1000 sztuk tabletek oraz ponad 300 gram marihuany, zapakowane w szczelne paczki, schowane były w wiadrach z klejem.

Funkcjonariusze ustalili, że właśnie na tym stanowisku pracował skazany na dożywacie Rafał Sz., więzień u którego w celi dwa dni wcześniej znaleziono ćwierć kilograma narkotyków.

Policjanci ustalają teraz kto był dostawcą tej partii narkotyków oraz w jakim czasie zostały one wniesione na teren zakładu karnego.
 

Powrót na górę strony