Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymali sprawców pobicia

Data publikacji 27.11.2008

Ełccy policjanci potrzebowali niewiele ponad godzinę na zatrzymanie sprawców pobicia 18-latka, który podróżował tym samym autobusem. Cała piątka przewróciła i kopała młodego człowieka do utraty przytomności. Powodem takiego zachowania było to, że chłopak patrzył w ich stronę. Teraz sprawcy staną przed sądem. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło wczoraj około 16.00 w autobusie kursującym na trasie Ełk - Rymki. Podróżował nim 18-latek. Jego uwagę zwróciła hałasująca grupa mężczyzn. Kiedy spojrzał w ich stronę nie spodobało się to jednemu z nich. Podszedł do 18-latka i uderzył go w twarz. Po chwili dołączyli pozostali. Bili poszkodowanego po głowie, następnie przewrócili i kopali. 18-latek stracił przytomność. Ocknął się dopiero kilka przystanków dalej, ale sprawców już nie było.

Policjanci, potrzebowali niewiele ponad godzinę, żeby zatrzymać piątkę napastników. Okazało się, że trzech z nich było pijanych. 19-letni Radosław S. miał ponad promil alkoholu w organizmie. Jego dwaj rówieśnicy: Kamil Z. ponad 0,5, a Kamil L. prawie 1 promil. Pozostali dwaj to 17-latkowie Patryk Ł. i Jacek L.

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Sprawcom grozi do 3 lat pozbawienia wolności.
 

Powrót na górę strony