Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

16-latek z nożem na brata

Data publikacji 28.11.2008

16-letniego Marcela zatrzymali policjanci z Mokotowa trzy godziny po tym, jak podczas awantury domowej ugodził nożem w plecy swojego 18-letniego brata. Ranny został natychmiast przewieziony do szpitala. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Trzy godziny później funkcjonariusze zatrzymali go w centrum handlowym na Mokotowie.

Informacja o pchnięciu nożem dotarła do policjantów z pogotowia ratunkowego, które około 17.00 zostało wezwane do mieszkania przy ul. Krymskiej. 18-latka z rana kłutą przewieziono do szpitala. Komunikat o poszukiwaniu sprawcy został natychmiast przekazany drogą radiową do wszystkich patroli policyjnych w terenie. Na miejsce zdarzenia skierowano kryminalnych i policjantów prewencji. Przeprowadzono oględziny i przesłuchano świadków.

Trzy godziny później funkcjonariusze zauważyli podejrzanego nastolatka w centrum handlowym na Mokotowie. Zatrzymanego 16-letniego Marcela O. przewieziono do komendy rejonowej. Zostanie on przesłuchany. Policjantom będzie musiał wyjaśnić, jak doszło do tego zdarzenia i dlaczego tak się zachował.

Powrót na górę strony