Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Amfetamina pod wanną

Data publikacji 28.11.2008

Dolnośląscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie znacznych ilości środków odurzających. We Wrocławiu i Legnicy funkcjonariusze zabezpieczyli kilkanaście tysięcy porcji amfetaminy. Narkotyki ukryte pod wanną odnalazł specjalnie do tego wyszkolony pies policyjny. Zatrzymanym grozi kara nawet do lat 10 więzienia.

Policjanci z wydziału kryminalnego komendy wojewódzkiej Policji we Wrocławiu prowadząc działania operacyjne ustalili i zatrzymali 27-letniego mężczyznę, mieszkańca Wrocławia podejrzanego o posiadanie i wprowadzanie do obrotu znacznych ilości środków odurzających. Podczas przeszukania w jego mieszkaniu policjanci znaleźli i zabezpieczyli kilkanaście tysięcy porcji amfetaminy. Narkotyki, które ukryte były pod wanną w łazience, znalazł pies wyszkolony do wyszukiwania środków odurzających.

Jutro podejrzany zostanie doprowadzony do sądu z wnioskiem o tymczasowy areszt.

Natomiast policjanci z wydziału kryminalnego komendy miejskiej Policji w Legnicy zatrzymali 54–letniego mężczyznę także podejrzanego o posiadanie i rozprowadzanie znacznych ilości środków odurzających. Przy zatrzymany policjanci znaleźli i zabezpieczyli ponad 700 porcji amfetaminy.

Za posiadanie i udział w obrocie znacznymi ilościami środków odurzających grozi kara nawet do lat 10 więzienia.
 

Powrót na górę strony