Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zlikwidowana dziupla w Wawrze

Data publikacji 29.11.2008

Wawerscy funkcjonariusze odkryli i zlikwidowali kolejną dziuplę samochodową. Znaleźli w niej skradzioną toyotę yaris oraz dwa inne pocięte samochody z silnikami. Policjanci zatrzymali też dwóch mężczyzn, którzy są podejrzewani o związek z tym przestępczym procederem. Aktualnie trwają czynności, które wyjaśnią wszystkie okoliczności sprawy i pozwolą przedstawić zarzuty związanym z nią osobom.

Dwaj wawerscy dzielnicowi w czasie obchodu rejonu służbowego przeprowadzili kontrolę miejsca, gdzie według posiadanych przez nich informacji, mogły znajdować się przedmioty pochodzące z kradzieży. Kiedy dotarli pod wskazany adres zastali otwartą posesję, a na niej trzy zaparkowane samochody. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych, dzielnicowi odkryli, że toyota yaris pochodzi z kradzieży z włamaniem.

Policjanci natychmiast postanowili skontrolować garaże znajdujące się na posesji. Znaleźli tam dwa inne pocięte samochody z silnikami. W trakcie przeszukania na podwórku pojawili się dwaj młodzi mężczyźni. Jak wyjaśnili mundurowym, wynajmowali na tej posesji garaże. Dzielnicowi zdecydowali sprawdzić także samochód, którym przyjechali mężczyźni. W ich aucie znajdowały się części z różnych pojazdów, między innymi moduły i kluczyki samochodowe. Mężczyźni zostali zatrzymani. Są podejrzewani o związek z kradzieżą toyoty oraz innych samochodów.

Aktualnie trwają czynności, które mają wyjaśnić okoliczności sprawy i umożliwić przedstawienia zarzutów związanym z nią osobom.

Powrót na górę strony