Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany podejrzany o zabójstwo

Data publikacji 29.11.2008

Kaliscy policjanci zatrzymali 36-letniego mieszkańca Kalisza, podejrzewanego o zabójstwo swojej konkubiny - 35-letniej kobiety. Zatrzymany Hubert L. był pod wpływem alkoholu i dopiero dzisiaj zostanie przesłuchany. Mężczyźnie grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

W piątek 28 listopada po godz. 23.00 policjanci otrzymali informację, że w jednym z mieszkań w centrum Kalisza znajdują się zwłoki kobiety. Funkcjonariusze natychmiast pojechali pod wskazany adres. W mieszkaniu na podłodze leżało ciało kobiety z widocznymi obrażeniami. W tym samym pomieszczeniu znajdował się jej konkubent, 36 letni mężczyzna.

Policjanci zatrzymali podejrzewanego. Był on pod wpływem alkoholu i nie chciał poddać się badaniu na alkomacie, więc pobrano mu krew. Dzisiaj mężczyzna zostanie przesłuchany. Za czyn, którego mógł się dopuścić grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności. Zwłoki kobiety zostały zabezpieczone w zakładzie medycyny sądowej.

Na tym etapie sprawy trudno jest określić motywy i przyczyny zbrodni. Policjanci, którzy zajmują się tą sprawą przeprowadzili dokładne oględziny mieszkania i zabezpieczyli ślady. Zebrali także informacje o zatrzymanym Hubercie L. Mężczyzna w przeszłości był notowany za przestępstwa. Miał na koncie włamania, podpalenie i ciężkie uszkodzenie ciała. W więzieniu spędził trzy i pół roku. Oficerowie śledczy dokładnie sprawdzają każdy szczegół, który może wyjaśnić okoliczności śmierci kobiety.

Powrót na górę strony