Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o zabójstwo żony

Data publikacji 30.11.2008

Policjanci z komisariatu VII zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o zabójstwo żony. 29 listopada w godzinach porannych policjanci zostali powiadomieni o tym, że w jednym z mieszkań w bloku przy ul. Komfortowej miało miejsce zabójstwo. Pod wskazany adres natychmiast skierowano patrol.

Mundurowi weszli do mieszkania i zobaczyli leżące na podłodze zwłoki kobiety. Już ze wstępnych oględzin wynikało, że 48-letnia mieszkanka Łodzi została uduszona kablem elektrycznym, który owinięty był wokół jej szyi. W domu znajdował się 50-letni mąż denatki. Mężczyzna był pijany – badanie wykazało ponad 2,1 promila alkoholu w jego organizmie.

Policjanci zatrzymali 50-latka i osadzili w policyjnym areszcie. Z ustaleń śledczych wynika, że do zabójstwa doszło dzień wcześniej – w piątek w godzinach wieczornych. Podejrzewanym o tę zbrodnię jest mąż zmarłej 48-latki, a do przestępstwa doszło najprawdopodobniej na tle nieporozumień pomiędzy małżonkami.

Dzisiaj, po wytrzeźwieniu łodzianin zostanie szczegółowo przesłuchany. W przypadku potwierdzenia się założonej wersji śledczej odpowie za zabójstwo żony.

Powrót na górę strony