Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

"Za mundurem panny sznurem..."

Data publikacji 03.12.2008

Policyjny punkt informacyjny, który został przygotowany w ramach targów edukacyjnych przez płocką komendę, cieszył się dużym zainteresowaniem. Stanowisko było dosłownie oblegane i to głownie przez uczennice. Młode kobiety były bardzo zainteresowane pracą w służbach mundurowych, a zwłaszcza w Policji.

Targi Edukacyjne zostały zorganizowane przez Wojewódzki Urząd Pracy w Płocku. Miały wyjątkowy charakter, ponieważ większość stanowisk przygotowały służby mundurowe. Oferta dla uczniów była bardzo ciekawa. Większość oglądających stanowiska uczniów była bardzo zainteresowana pracą w mundurze. Swoje oferty przygotowało wojsko, firmy ochraniarskie oraz Policja.

Przy stanowisku komendy Policji z Płocka nie zabrakło policyjnego super motocykla, przebranego za policjanta manekina czy też policyjnego roweru. Oprócz tego zwiedzający mogli poczytać tegoroczne wydania miesięcznika "Policja 997", które na ten cel specjalnie przygotowała redakcja pisma.

Młodzi uczniowie zadawali mnóstwo pytań, począwszy od tego czy naprawdę istnieje W11, czy na szkole policyjnej jest jak w wojsku i czy kobiety koniecznie muszą spędzić poza domem kilka miesięcy. Na wszystkie odpowiadali pracownicy zespołu kadr płockiej komendy.

Powrót na górę strony