Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijani awanturnicy "opiekowali się" dwuletnim dzieckiem

Data publikacji 03.12.2008

Puławscy policjanci zatrzymali pijanych rodziców dwuletniej dziewczynki, którzy wszczęli między sobą awanturę rzucając w siebie sprzętami domowymi. Kobieta miała blisko 2, zaś jej konkubent ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Obydwoje trzeźwieją w policyjnym areszcie.

Wieczorem puławscy policjanci udali się na interwencję do jednego z mieszkań, w związku z zawiadomiem, że doszło tam do awantury.  Na miejscu funkcjonariusze zastali 20-letniego zgłaszającego, który poinformował, że jego matka i jej konkubent, będąc pod wpływem alkoholu, wszczęli awanturę. W domu była też ich niespełna 2-letnia córka. 20-latek dodał, że obydwoje rzucają w siebie sprzętami domowymi.

Na miejsce policjanci  wezwali karetkę pogotowia celem zbadania dziecka.  Dziewczynka została pod opieką swojego 20-letniego brata.  Pijanych rodziców przewieziono do policyjnego aresztu. Przebadano ich stan trzeźwości. Badanie wykazało u 43-letniej kobiety ponad  1,7 promila alkoholu, zaś u jej 43-letniego konkubenta  ponad 3 promile. 

Obecnie policjanci sprawdzają, czy podczas opieki nad dzieckiem nie doszło do narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Za powyższy czyn grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Powrót na górę strony