Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Sprawcy brutalnego napadu trafili za kratki

Data publikacji 04.12.2008

Dwa dni temu trzej mężczyźni brutalnie pobili mieszkankę bloku przy ul. Szwedzkiej, po czym zabrali z jej domu telewizor i DVD. Kryminalni z Pragi Północ wczoraj zatrzymali dwóch, a dzisiaj trzeciego napastnika. 48-letni Piotr G., 37-letni Artur K. i 41-letni Jarosław L. dzisiaj usłyszą zarzuty rozboju. Prawdopodobnie mężczyźni zostaną aresztowani.

Dwa dni temu o szóstej rano do komendy przy Cyryla i Metodego dotarła wiadomość o brutalnym rozboju dokonanym na kobiecie w mieszkaniu przy ulicy Szwedzkiej. Policjanci, którzy pojechali pod wskazany adres, zastali zgłaszającego przestępstwo mężczyznę oraz ranną pokrzywdzoną, do której natychmiast wezwali pogotowie ratunkowe.

Północnoprascy kryminalni natychmiast podjęli wysiłki zmierzające do ustalenia kim są i gdzie mieszkają winni napadu na kobietę. Przybyli na miejsce zdarzenia policyjni technicy dokładnie zabezpieczyli wszelkie ślady, które mogłyby wiązać się ze sprawą.

Już na drugi dzień policjanci zatrzymali dwóch sprawców rozboju 48-letniego Piotra G. i 37-letniego Artura K. Dzisiaj w ręce mundurowych wpadł trzeci, 41-letni Jarosław L. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli skradziony telewizor i dvd. Wszyscy zatrzymani usłyszą zarzuty rozboju. Mogą spędzić za kratkami nawet 12 lat.

Powrót na górę strony