Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

"Bobik" i "Wiatrak" będą sądzeni za narkotyki

Data publikacji 05.12.2008

Tym razem północnoprascy kryminalni podczas akcji skierowanej przeciwko przestępstwom narkotykowym zatrzymali dwóch mężczyzn . 24-letni Bartłomiej K. pseudonim "Bobik" za posiadanie marihuany już usłyszał zarzut, poddając się dobrowolnie karze. Drugim z nich Robertem A. pseudonim "Wiatrak" zajmą się dzisiaj policyjni dochodzeniowcy. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Kolejna akcja północnopraskich kryminalnych skierowana przeciwko przestępstwom narkotykowym zakończyła się powodzeniem. Wczoraj wieczorem na podstawie zebranej wiedzy operacyjnej policjanci wkroczyli do jednego z mieszkań przy ulicy Białostockiej. Tam przeszukując pokój należący do 24-letniego Bartłomieja K. pseudonim „Bobik” znaleźli w szafce wagę elektroniczną oraz trzy torebki z marihuaną.

Z ustaleń kryminalnych wynikało, że Bartłomiej K. zaopatruje się w środki odurzające od mężczyzny o pseudonimie „Wiatrak”. Policjanci dowiedziawszy się, gdzie handluje narkotykami natychmiast pojechali go zatrzymać. Dilerem okazał się 22-letni Robert A., który w chwili spotkania z policjantami miał przy sobie dwie torebki z marihuaną. W jego mieszkaniu mundurowi znaleźli trzecią.

Obu mężczyzn przewieziono do komendy przy Cyryla i Metodego. 24- letni Bartłomiej K. od razu usłyszał zarzut posiadania narkotyków i poddał się dobrowolnie karze sześciu miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata. Natomiast 22-letni Robert A. noc spędził w policyjnej celi. Obecnie policyjni dochodzeniowcy postawiają mu zarzuty posiadania i handlu narkotykami. Grozi mu do 10 lat więzienia.
 

Powrót na górę strony