Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zasadzka na złodziei samochodowych

Data publikacji 09.12.2008

Uciekali skradzionym mercedesem sprinterem, próbowali przejechać policjanta. Kryminalni z Pruszkowa zmuszeni byli oddać strzały ostrzegawcze. Przebita opona i zderzenie z ciężarówką uniemożliwiły im dalszą ucieczkę. Zatrzymano trzech mężczyzn. Wszyscy są doskonale znani Policji. Tego samego wieczora policjanci odkryli również jeszcze jednego mercedesa sprintera skradzionego w Pruszkowie.

Przed 20:00 kryminalni z Pruszkowa zauważyli w Jankach trzech mężczyzn, którzy jechali skradzionym mercedesem sprinterem. Policjanci próbowali zatrzymać to auto. Kierowca jednak miał inne plany. Z ogromną prędkością ruszył naprzód. Próbował rozjechać interweniującego funkcjonariusza. Policjanci zmuszeni byli oddać strzały ostrzegawcze. Uszkodzona opona i zderzenie z ciężarówką skutecznie uniemożliwiły mężczyznom dalszą ucieczkę samochodem. Kierowcę natychmiast zatrzymano. Pozostali dwaj pasażerowie próbowali jeszcze uciekać pieszo. Ale na dźwięk strzałów ostrzegawczych oni również poddali się.

Zatrzymano trzech mężczyzn: 19-letniego Łukasza B. z Pruszkowa, 21-letniego Pawła C. z Brwinowa i 30-letniego Dariusza Ś. z Warszawy. Wszyscy są doskonale znani kryminalnym z Pruszkowa. Całą trójkę przewieziono do jednostki Policji. Dziś zostaną przesłuchani i usłyszą prawdopodobnie zarzuty.

Na tym jednak nie koniec. Gdy jedna grupa policjantów wykonywała czynności z zatrzymanymi, w tym czasie inna grupa kryminalnych z Pruszkowa trafiła na ślad jeszcze jednego mercedesa sprintera. Na posesji w Grodzisku Mazowieckim odkryli auto, które skradziono w tym roku w Pruszkowie. Oba auta zostały zabezpieczone na policyjnym parkingu.
 

Film Zasadzka na złodziei samochodowych


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Zasadzka na złodziei samochodowych (format flv - rozmiar 1.6 MB)

Powrót na górę strony