Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijana matka

Data publikacji 09.12.2008

Policjanci zatrzymali 26-letnią kobietę, która miała półtora promila alkoholu w organizmie. W takim stanie sprawowała opiekę nad czterema swoimi córkami, z których najstarsza ma 9 lat, a najmłodsza 5 lat. Kobieta odpowie za swoje zachowanie i o tym zdarzeniu zostanie poinformowany sad rodzinny.

Wczoraj oficer dyżurny z komisariatu Policji w Iłży otrzymał informację od kierowniczki radomskiego domu dla bezdomnych kobiet z prośbą o interwencję w sprawie jednej z jej podopiecznych. Kobieta kilka dni wcześniej zabrała z domu dla bezdomnych swoje córki i wyjechała do Iłży. Istniała obawa, że matka może narazić swoje dzieci na niebezpieczeństwo.

Pod wskazany adres natychmiast pojechali policjanci. Funkcjonariusze znaleźli kobietę w towarzystwie konkubenta, na miejscu były również jej cztery córki w wieku 5 lat, dwie w wieku 6 lat i 9-latka. Badanie alkotestem wykazało, że kobieta ma półtora promila alkoholu w organizmie.

Matka trafiła do policyjnej celi. Dziewczynkami zajęli się opiekunowie domu dla bezdomnych kobiet. Dzisiaj kobieta odpowie za swoje nieodpowiedzialne zachowanie. O zdarzeniu zostanie również poinformowany sąd rodzinny.

 

Powrót na górę strony