Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za zabójstwo

Data publikacji 10.12.2008

Oficer dyżurny mrągowskiej policji został powiadomiony o pożarze w kamienicy przy ulicy Warszawskiej. Podczas akcji gaśniczej strażacy ewakuowali z mieszkania w którym powstało zarzewie pożaru mężczyznę lekko zatrutego tlenkiem węgla. Właścicielki mieszkania nie udało się uratować. Okazało się, że pożar nie był przypadkowy.

7 grudnia po 13:00 policja i Straż Pożarna w Mrągowie zostały powiadomione o pożarze w kamienicy przy ulicy Warszawskiej. Podczas akcji gaśniczej strażacy ewakuowali z mieszkania, w którym było zarzewie pożaru
mężczyznę lekko zatrutego tlenkiem węgla. Po krótkim pobycie w szpitalu został on zwolniony do domu. 55-letniej właścicielki lokalu nie udało się uratować.

Policjanci wyjaśniając okoliczności zdarzenia ustalili, że pożar nie był przypadkowy. Okazało się, że spowodował go syn 55-latki. Teraz 31-letni Piotr O. odpowie za zabójstwo. Grozi mu kara nawet dożywotniego
pozbawienia wolności.

Policjanci i prokurator złożyli wniosek o zastosowaniu wobec mężczyzny tymczasowego aresztu. Jutro zapadnie decyzja w tej sprawie.

 

 

Powrót na górę strony