Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymana dilerska para

Data publikacji 12.12.2008

Heroinę i kokainę zabezpieczyli łódzcy policjanci u dwóch osób: 19-letniej dziewczyny i jej 30-letni partner. Policjanci znaleźli też znaczną kwotę pieniędzy – 18 tys. zł pochodzące prawdopodobnie z handlu narkotykami. Mężczyzna był wcześniej notowany za posiadanie narkotyków. Teraz najprawdopodobniej usłyszy zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających oraz przygotowania do wprowadzenia na rynek, za co grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze od kilku tygodni obserwowali kobietę i mężczyznę, którzy według informacji mogli handlować narkotykami. 10 grudnia podczas legitymowania na ul. Sterlinga podejrzanej 19-latki, policjanci zabezpieczyli u niej 44 sztuki zawiniętych w folię działek heroiny, o wadze ponad 8 gramów. Następnie policjanci pojechali z zatrzymaną do jej miejsca zamieszkania, które wynajmowała wspólnie z chłopakiem. Policjanci ujawnili i zabezpieczyli torebkę z ponad 50 gramami heroiny. Saszetka z narkotykami była ukryta w komodzie, w kieszeni spodni. Dodatkowo zabezpieczono kilka dowodów osobistych, karty płatnicze, karty startowe do telefonów komórkowych oraz wagę elektroniczną.

Podczas przeszukiwania przez funkcjonariuszy mieszkania, pod dom podjechał samochód, którym poruszał się chłopak zatrzymanej. W wyniku przeszukania samochodu, policjanci ujawnili torebkę z zawartością ponad 100 gramów kokainy. Zatrzymana została 19-letnia kobieta i jej 30-letni chłopak. Policjanci zabezpieczyli pieniądze w kwocie prawie 18 tys. zł. Kobieta była wcześniej notowana za kradzieże. Teraz usłyszała zarzuty posiadania i udzielania środków odurzających, za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony