Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odzyskali pieska odebranego 16-latkowi

Data publikacji 13.12.2008

Rozboje na nieletnich należą do najbardziej bulwersujących. Najczęściej młodzi ludzie nie mogą się obronić przed sprawcami, tracą telefony komórkowe lub inne cenne rzeczy. Tym razem sprawca skradł dwumiesięcznego psa. Chociaż nie był to pies z rodowodem, to dla 16-letniego właściciela miał na pewno wartość emocjonalną.

Zdarzenia miało miejsce na ul. 1905 roku w Radomiu. Nieznany sprawca ukradł psa 16-latkowi. Następnie uderzył chłopca głową i mimo jego próśb nie chciał mu oddać psa.

Sprawa trafiła do policjantów z sekcji kryminalnej radomskiej komendy, którzy wytypowali sprawcę rozboju. Funkcjonariusze zatrzymali podejrzanego 20-latka w mieszkaniu przy ul. Pawiej. W trakcie przeszukania mieszkania odnaleziono też psa.

Mężczyznę osadzono w policyjnym areszcie. Dalej sprawą zajęli się już policjanci z III komisariatu w Radomiu. Psa przekazano właścicielowi.

Prokuratura Rejonowa w Radomiu przedstawiła 20-latkowi zarzut kradzieży rozbójniczej za co grozi do 10 lat więzienia i zastosowała wobec niego dozór policyjny.

Film Odzyskali pieska odebranego 16-latkowi


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Odzyskali pieska odebranego 16-latkowi (format flv - rozmiar 1.14 MB)

Powrót na górę strony